Najnowsze wpisy, strona 21


MOTOROLA BL265 Baterie do dla Motorola XT1662...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie 
Tagi: baterie do telefon motorola   bl265   motorola xt1662  
01 czerwca 2017, 10:29

Strona główna » Baterie do  » Baterie do MOTOROLA » MOTOROLA BL265

Wszystkie nasze BL265 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

MOTOROLA BL265 bateria

MOTOROLA BL265 bateria do 3000mah 3.8V

Dedykowany do : MOTOROLA bateria do Pojemność: 3000mah Napięcie: 3.8V Nie.: # ECN10230_Te Typ: Bateria Li-Ion kolor : czarny cena : 114.66 zł

Dodatkowe oznaczenia baterii:

BL265

Pasuje do modeli:

Motorola XT1662

Jak sprawić, by MOTOROLA BL265 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż MOTOROLA BL265 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BL265 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować MOTOROLA BL265 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z MOTOROLA radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?MOTOROLA twierdzi, że BL265 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest MOTOROLA zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Komputery z Windows XP jednak były odporne...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   bezpieczeństwo   ransomware   wannacry   windows xp  
01 czerwca 2017, 10:25

Tak przynajmniej sugeruje nowy raport, który opublikowało Kryptos Research. Z tych nowych doniesień wynika, że komputery wyposażone w dawno nie wspierany już system operacyjny Windows XP wcale nie były takie bezbronne przeciwko WannaCry. Warto jednak dodać, że ich odporność wynikała nie ze szczelności systemu, a czegoś zupełnie innego.

Jak się okazuje sprzęty, które miały na pokładzie Windows XP, nie zarażały się tak łatwo WannaCry głównie dlatego, że... po prostu zawieszały się zanim ransomware miało szansę zainstalować się w systemie. Maszyny padały bowiem zanim WannaCry mogło się zainstalować albo rozprzestrzenić i zacząć szyfrować pliki.

Badacze z Kryptos przeprowadzili test laboratoryjny, w którym zaatakowali komputer z Windows XP. Odkryli że sprzęty nie były w stanie utrzymać instalacji ransomware albo od razu wypluwały tzw. niebieski ekran i wymagały twardego resetu. Oczywiście nadal da się manualnie zainstalować WannaCry na komputerach z Windows XP, ale przebijanie się przez zabezpieczenia nie jest jednak takie proste, jak wydawało się na początku.

Badania te zgodne są z tymi przeprowadzonymi przez Kaspersky Lab. Tam z kolei odkryto, że Windows XP stanowił jednak niewielki procent zarażonych komputerów. Być może maszyny np. do rezonansu magnetycznego były nieaktywne głównie przez zawieszanie się, a nie samo szyfrowanie plików. Co więcej, brytyjska służba zdrowia podała, że mniej niż 5% komputerów faktycznie działało na Windows XP. W świetle ostatnich badań wydaje się więc bardziej prawdopodobne, że sporo komputerów, które padły ofiarą WannaCry to jednak maszyny z Windows 7.

Microsoft naprawia kolejny potencjalnie niebezpieczny...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   microsoft   exploit   windows defender   travis ormandy  
31 maja 2017, 11:42

Luka została odkryta przez niejakiego Travisa Ormandy, badacza z Google Project Zero. Badacz ten znalazł niedawno niezwykle niebezpieczną lukę w systemie Windows, teraz zaś znowu trafił na kolejny krytyczny exploit w Windows Defenderze. Problem został już naprawiony, przynajmniej na razie.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, i teraz exploit miał sporo wspólnego z tzw. Malware Protection Engine używanym przez Microsoft. Ormandy tłumaczy, że exploit pozwala zarówno na atak na nasz komputer i wysyłanie zapytań o nasze lokalne pliki przez wyniki skanowania Defendera, jak i zdalne uruchomienie złośliwego kodu w systemie.

Co ciekawe, Ormandy postanowił, że tym razem nie będzie publikował swoich odkryć na Twitterze, a zwróci się bezpośrednio do Microsoftu. Ten z kolei wypuścił już stosowną łatkę aktualizacyjną w zeszłym tygodniu, więc problem powinien być zażegnany.

Inny badacz, Udi Yavo, określił exploita jako potencjalnie bardzo groźnego, ale nie tak łatwego do wykorzystania jak wcześniejszy problem z Windows Defenderem. Zarówno Yavo, jak i Ormandy krytykują podejście Microsoftu do implementacji Malware Protection Engine, jako źródło obecnych i być może przyszłych problemów.