Archiwum maj 2016


bateria replacement SAMSUNG GALAXY Tab4 10.1...
Autor: laptopowbateria
Tagi: baterie do telefon samsung   eb-bt530fbu  
31 maja 2016, 10:33

Wszystkie nasze EB-BT530FBU/C baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

SAMSUNG EB-BT530FBU/C bateria do komórka 6800mAh 3.8V

Dedykowany do telefon: SAMSUNG bateria do komórka Pojemność: 6800mAh Napięcie: 3.8V Nie.: # ECNM10157_Te Typ: Bateria Li-Ion kolor : biały

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

GALAXY Tab4 10.1 T530 T531 T535

Jak sprawić, by SAMSUNG EB-BT530FBU/C bateria twojego komórka była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SAMSUNG EB-BT530FBU/C baterię do komórka. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć EB-BT530FBU/C baterię z komórka i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować SAMSUNG EB-BT530FBU/C baterię kiedy komórka używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię komórka w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SAMSUNG radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SAMSUNG twierdzi, że EB-BT530FBU/C baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest SAMSUNG zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

 

Strona główna » Baterie do telefonów » Baterie do telefon SAMSUNG » SAMSUNG EB-BT530FBU/C

EZ30 Bateria do Motorola Google Nexus 6...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie 
Tagi: baterie do telefon motorola   ez30  
31 maja 2016, 10:21

Wszystkie nasze EZ30 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

MOTOROLA EZ30 bateria do komórka 3025mAh 3.8V

Dedykowany do telefon: MOTOROLA bateria do komórka Pojemność: 3025mAh Napięcie: 3.8V Nie.: # ECNM10160_Te Typ: Bateria Li-Ion

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Motorola Google Nexus 6 XT1100 XT1103 XT1115

Jak sprawić, by MOTOROLA EZ30 bateria twojego komórka była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż MOTOROLA EZ30 baterię do komórka. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć EZ30 baterię z komórka i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować MOTOROLA EZ30 baterię kiedy komórka używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię komórka w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z MOTOROLA radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?MOTOROLA twierdzi, że EZ30 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest MOTOROLA zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

 

Strona główna » Baterie do telefonów » Baterie do telefon MOTOROLA » MOTOROLA EZ30

Kompatybilny bateria do Nokia Lumia 2520...
Autor: laptopowbateria
Tagi: baterie do notebooków nokia   bc-3s  
31 maja 2016, 10:14

Wszystkie nasze BC-3S baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

NOKIA BC-3S bateria do laptopa 2030mAh/30.0Wh 14.8V

Dedykowany do notebooków: NOKIA bateria do laptopa Pojemność: 2030mAh/30.0Wh Napięcie: 14.8V Nie.: # NOK2911 Typ: Bateria Li-Ion kolor : srebrny

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Nokia Lumia 2520 Wifi/4G Windows Tablet

Jak sprawić, by NOKIA BC-3S bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż NOKIA BC-3S baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BC-3S baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować NOKIA BC-3S baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z NOKIA radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?NOKIA twierdzi, że BC-3S baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest NOKIA zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

 

Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków NOKIA » NOKIA BC-3S