Samsung Galaxy S8 - data premiery na MWC...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   samsung   android   samsung galaxy s8   samsung galaxy s8 plus  
16 lutego 2017, 09:44

Samsung zamierza ujawnić datę premiery smartfonów Galaxy S8 w trakcie targów MWC 2017, które rozpoczną się w Barcelonie już 27 lutego. Telefony nie będą pokazywane w trakcie targów w stolicy Katalonii, ale szef Samsung Mobile, Koh Dong-jin zamierza na MWC 2017 podać oficjalną datę premiery nowych flagowców.

Samsung Galaxy S8 i S8+ to obecnie jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów. Niestety, te w trakcie targów MWC 2017 nie zostaną pokazane, co Samsung przekazał już w trakcie omawiania problemów z bateriami w Note'ach 7. Dowiadujemy się jednak, że 27 lutego w Barcelonie ma zostać podana data debiutu nowych telefonów. Informację przekazał szef Samsung Mobile, Koh Dong-jin.

Nieoficjalnie mówi się, że konferencja Samsung Unpacked z Galaxy S8 w roli głównej odbędzie się dokładnie 29 marca. Będzie to wydarzenie, które zostanie zorganizowane w Nowym Jorku. Na potwierdzenie tych informacji będziemy jednak musieli poczekać jeszcze prawie dwa tygodnie.

Na potknięciu Samsunga zamierzają skorzystać inni producenci. Zarówno LG, jak i Huawei wierzą, że premiera ich flagowców już na MWC 2017 ma jak największy sens. Ich wcześniejsze wprowadzenie na rynek może zaowocować lepszymi wynikami sprzedaży. Wszak zapewne sporo osób zdecyduje się na LG G6 lub Huawei P10, bo nie będzie chciało czekać na dostępność Galaxy S8, których w Europie nie spodziewamy się wcześniej niż pod koniec kwietnia.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz