Samsung Galaxy A9 (2017) w przygotowaniu
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   samsung   android   samsung galaxy a9  
26 września 2016, 10:10

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung przygotowuje smartfona Galaxy A9 (2017). Nowy phablet z 6-calowym ekranem na razie jest jednak owiany tajemnicą.

Samsung Galaxy A9 debiutował pod koniec zeszłego roku. Kilka miesięcy później do sprzedaży trafiłwariant Pro tego telefonu, a teraz dowiadujemy się, że w przygotowaniu jest Samsung Galaxy A9 (2017), który ukrywa się pod nazwą kodową SM-A9200.

Niestety, o nowym Galaxy A9 w zasadzie niewiele wiadomo. Telefon ten nie jest jeszcze testowany w centrum R&D Samsunga w Indiach. Na stronie zauba takiego modelu po prostu nie ma. Testy pewnie rozpoczną się wkrótce, ale jeśli urządzenie rzeczywiście istnieje, to wkrótce poznamy szczegóły jego specyfikacji. Głównie poprzez bazy popularnych benchmarków.

Samsung Galaxy A9 (2017) zapewne dostanie nowszy procesor i lepsze kamery. Niestety, premiera tego modelu na rynku europejskim pewnie nie odbędzie się. Poprzednicy tego modelu są dostępni jedynie na terenie wybranych państw azjatyckich, jak Indie czy Chiny. W przypadku nowego modelu najpewniej będzie podobnie.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz