Laptop Microsoft Surface z Windows 10 S ujawnia...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   microsoft   laptopy   windows   surface   surface laptop  
03 maja 2017, 09:44

Microsoft dziś po południu zaprezentuje nowe produkty oraz system Windows 10 S. Niestety, firma nie dochowała tajemnicy i na kilka godzin przed wydarzeniem doszło do przecieku. W sieci pojawiły się rendery i animacje poświęcone laptopowi Surface z systemem Windows 10 S, który ma walczyć o klienta z Chromebookami.

Po godzinie 15:00 naszego czasu rozpocznie się konferencja Microsoftu poświęcona rozwiązaniom dla sektora edukacji. Do wydarzenia pozostało kilka godzin, ale gigant z Redmond nie dochował tajemnicy. W sieci pojawiły się rendery nowego Surface'a.

Microsoft przygotowuje laptopa Surface, który doczekał się solidnego przecieku. Komputer ma otrzymać 13,5-calowy ekran PixelSense z 3,4 mln pikseli, a całość ma pracować pod kontrolą Windows 10 S. Na pokładzie znajdą się złącza USB A, DisplayPort oraz czytnik kart SD. Surface Laptop waży 1,25 kg i ma klawiaturę podobną do tej z tabletów Surface, ale tym razem nie jest ona odłączana. Komputer zamknięto w obudowie o grubości 14,47 mm, która zmniejsza się do 9,9 mm z przodu.

Surface Laptop ma być dostępny w czterech kolorach obudowy, które widać na renderach Evleaks. Urządzenie ma konkurować z Chromebookami, które w ostatnim czasie bardzo umocniły się w sektorze edukacji. Oficjalne informacje odnośnie nowego laptopa Microsoftu poznamy już za kilka godzin.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz