Huawei planuje nowe laptopy
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   huawei   laptopy   laptopy konwertowalne   matebook  
13 kwietnia 2017, 09:28

MateBook jest już na rynku od roku. Huawei nie zamierza jednak spoczywać na laurach i planuje kolejne modele z tej serii. Jak donoszą przecieki m.in. od Evana Blassa, firma będzie zapowiadać trzy nowe konwertowalne laptopy o oznaczeniach D, E oraz X. Nie wiadomo kiedy sprzęty pojawią się na rynku, ani ile będą kosztować.

Za ujawnieniem przecieków stoi znany bloger i "leaker", czyli Evan Blass. Jego doniesienia zazwyczaj później się sprawdzają, więc i tym razem można być prawie pewnym, że Huawei pracuje nad nowymi konwertowalnymi laptopami. To MateBook D, E oraz X. Wszystkie sprzęty będą pracować na Windows 10.

MateBook E ma być bezpośrednim następcą laptopa z zeszłego roku. Sprzęt będzie miał 12-calowy ekran 3:2 oraz Intel Core i7 Kaby Lake-Y. Laptop będzie miał także na wyposażeniu baterię o pojemności 4430 mAh. MateBook X to z kolei laptop z ekranem 12,5 cala bez możliwości zamiany go w tablet (nie jest konwertowalny). W urządzeniu prawdopodobnie znajdzie się układ Intel Core i7 Kaby Lake-U.

Nowy laptop to MateBook D. To konwertowalny sprzęt z 12,5-calowym ekranem w proporcji 16:9. Urządzenie będzie montowane na specjalnym zawiasie, więc będziemy mogli odginać wyświetlacz i zmienić laptopa w tablet. Nie wiadomo dokładnie, jaka będzie specyfikacja tego sprzętu, ale prawdopodobnie pojawi się on z procesorem Intel Core i7 Kaby Lake-U. Nie wiadomo kiedy Huawei ogłosi oficjalnie te sprzęty, ani kiedy pojawią się one na rynku.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz