Bateria Galaxy S8 na torturach
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: bateria   artykuł   samsung   smartfony   galaxy s8 na torturach  
18 kwietnia 2017, 10:40

Poprzednia generacja Galaxy Note, z numerkiem 7, miała wiadome problemy z bateriami. Przy okazji nowego flagowca, Galaxy S8, Samsung przeprojektował od nowa cały układ akumulatorka, co oczywiście postanowili przetestować szaleńcy z sieci z What's Inside z pomocą JerryRigEverything.

Ludzie z What's Inside dostali Samsung Galaxy S8 i we współpracy z Zachem Nelsonem z JerryRigEverything postanowili poddać telefon dogłębnej analizie wytrzymałościowej. Wśród tortur jakimi uraczyli smartfon, było np. przewiercenie całego urządzenia (łącznie z baterią) dremelkiem. Telefony Samsung Galaxy S8 i S8+, są obecnie dostępne w przedsprzedaży także w naszym kraju w cenach od 3499 złotych.

Efekty można oglądać na poniższym wideo. Sam smartfon jest bardzo wytrzymały i odporny na upadki, zaś litowo-jonowy akumulator przetrwał m.in. zadawanie ran ciętych oraz kłutych. Po przecięciu bateria wypuściła nieco płynu, ale w ogóle nie zapłonęła ogniem. Testerzy po tym, jak pocięli baterię, znęcali się nad nią jeszcze z nożem i wygląda na to, że sprzęt jest bardzo wytrzymały.

Oczywiście takie testy nie są żadnym naukowym potwierdzeniem, że baterie w Galaxy S8 są niezawodne. Nikt w domu nie będzie próbował przecież przecinać smartfonu na dwoje. Być może jednak pośrednio pokazują, że Samsung przy okazji Galaxy S8 postarał się o naprawdę żelazne obostrzenia dotyczące bezpieczeństwa baterii i użytkowania sprzętu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz