Apple pokaże na nowe MacBooki, także modele...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: artykuł   laptopy   notebooki   apple   macbook  
18 maja 2017, 11:48

Jeśli wierzyć plotkom, to w trakcie konferencji WWDC 2017 czeka nas również sporo nowości sprzętowych. Poza głośnikiem z Siri i nowymi iPadami, Apple zamierza podobno odświeżyć także MacBooki. Dotyczy to wszystkich modeli, a więc możemy spodziewać się nowych MacBooków z 12" ekranami oraz wersji Air i Pro.

Bloomberg raportuje, że Apple zamierza odświeżyć na WWDC 2017 własne laptopy. To dotyczy 12-calowego MacBooka, jak i MacBooków Pro, które ostatnio odświeżono jesienią. Pod uwagę brane są także nowe modele MacBooków Air, które są najtańszymi notebookami w ofercie firmy.

MacBook Pro oraz model z 12-calowym ekranem Retina dostaną procesory Intel Kaby Lake, po które sięgnęła już konkurencja. I to w zasadzie wszystko, czego powinniśmy się spodziewać. Bardziej radykalne zmiany, jak implementacja ekranów OLED, na ten moment nie są jeszcze planowane. Na to przyjdzie czas później.

Tegoroczna konferencja WWDC 2017 może więc obfitować w całkiem sporo nowości sprzętowych. Apple podobno chce na początku czerwca pochwalić się także głośnikiem z Siri oraz nowymi iPadami Pro, w tym zupełnie nowym modelem z 10,5-calowym ekranem i wąskimi ramkami.

Oczywiście, nie zmienia to faktu, że WWDC 2017 upłynie nam głównie pod znakiem nowości programowych i to im zostanie poświęcone najwięcej czasu. Apple zaprezentuje iOS 11, macOS 10.13, tvOS 11 i watchOS 4. Stabilne wersje tych aktualizacji dla wszystkich zostaną udostępnione we wrześniu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz