Acer wprowadza usługę Serwis Premium i...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł 
Tagi: komputery   artykuł   laptopy   acer  
29 września 2016, 09:33

Firma Acer wprowadziła dodatkową usługę Serwis Premium (Premium Service), w ramach której wybrane urządzenia z serii Aspire S, Aspire R, Swift 7 oraz Spin 7 objęte są gwarancją zwrotu całkowitej ceny zakupu laptopa, jeśli czas ich naprawy przekroczy 5 dni.

Zdecydowana większość urządzeń Acer już teraz naprawiana jest w czasie nie dłuższym niż 5 dni. W sierpniu 2016 roku 97,1% wszystkich napraw zostało wykonanych w tym czasie. Jednym z czynników wpływających na skrócenie czasu serwisowania jest dostępność części zamiennych – 99,4% znajduje się na miejscu, we Wrocławiu.

Kontakt z klientem, szybkość realizacji napraw oraz poziom jakości obsługi i rozmowy konsultanta ze zgłaszającym mają swoje odzwierciedlenie w wysokiej ocenie pracy serwisu, wystawianej przez klientów. W sierpniu, w skali 1-10, średnia ocena wyniosła 8,78. W tej samej ankiecie 91% użytkowników urządzeń Acer poleciłoby je swoim znajomym.

Akcja Serwis Premium obowiązuje na produkty zakupione w następujących sklepach na terenie naszego kraju: Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet, x-kom, eMAG (wcześniej Agito), Morele.net, Komputronik i Vobis. Jeżeli urządzenie nie zostanie naprawione w ciągu 5 dni roboczych przysługuje odszkodowanie w wysokości równiej cenie zakupu produktu, bez wliczania opłat za dostawę i ceny wszelkich akcesoriów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, dodatkowych opcji lub innych aplikacji zakupionych dla danego Produktu. Ponadto klient w dalszym ciągu otrzyma naprawiony/wymieniony sprzęt w ramach gwarancji. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

To jednak nie koniec zmian, bo producent przedłużył także promocję Gwarancja Niezawodności Acer do końca grudnia 2016 roku. W jej ramach klienci, którzy kupią ujęte w promocji urządzenia do 31 grudnia 2016 roku i zarejestrują je w przeciągu 30 dni od daty zakupu, otrzymają 100% zwrotu kosztów zakupu w przypadku jego awarii. Wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rejestracji oraz listę urządzeń objętych promocją można znaleźć na tej stronie.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz