Touche, czyli wypróbuj Touch Bar z MacBooka...
Autor: laptopowbateria
Tagi: artykuł   laptopy   apple   macbook   macbook pro touch bar   touche  
22 listopada 2016, 10:00

MacBook Pro otrzymał w tym roku Touch Bar, czyli dotykowy panel OLED. Komputer nie należy jednak do tanich i jeśli chcecie przed zakupem wypróbować możliwości panelu, to możecie wypróbować Touche. Jest to niewielki programik, który pozwoli wam uruchomić Touch Bar bezpośrednio na ekranie starszego komputera.

Touch Bar to najważniejsza nowość w tegorocznych MacBookach Pro. Apple wierzy, że taka funkcja się przyjmie i zmieni pracę z laptopami. Niestety, przy okazji życzy sobie za panel OLED niemałej dopłaty. W wysokości aż 1500 złotych, bo taka jest różnica w cenie pomiędzy 13,3" MacBookiem Pro z Touch Bar i bez niego (8999 vs 7499 zł).

Zapewne Touch Bar was kusi. Pytanie tylko: czy programy, których używam obecnie współpracują z tą funkcją, a jeśli tak, to co oferują? Tutaj z pomocą przychodzi Touche - niewielki program, który uruchomi Touch Bar na ekranie Maca. Wtedy można zobaczyć jego możliwości po uruchomieniu własnych programów.

Touche wymaga do działania najnowszego buildu macOS 10.12.1. Jeśli macie starszy system, to będziecie musieli pobrać stosowną aktualizację. 

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz