Samsung Galaxy S8+ z 6 GB RAM na kolejnym...
Autor: laptopowbateria
Tagi: artykuł   samsung   android   smartfony   galaxy s8  
02 czerwca 2017, 10:35

Samsung Galaxy S8+ na wybranych rynkach dostępny jest także w wersji ze zwiększoną pamięcią RAM i flash na dane. Odpowiednio do 6 i 128 GB. Taki model Galaxy S8+ nie jest oferowany w naszym kraju, ale Samsung wprowadził go właśnie na kolejny rynek. Tym razem smartfon pojawił się na terenie Indii.

Samsung Galaxy S8, który jest dostępny w polskich sklepach, ma 4 GB pamięci RAM i 64 GB miejsca na dane. Tymczasem Indie są kolejnym państwem, gdzie pojawia się edycja ze zwiększoną pamięcią RAM do 6 GB i miejscem na dane do 128 GB. Cenę ustalono na 74490 rupii indyjskich. To około 4270 złotych.

Sprzedaż rozpocznie się dokładnie 9 czerwca. W zestawie ze smartfonem znajdzie się bezprzewodowa ładowarka. Samsung Galaxy S8+ z 6 GB RAM dostępny będzie tylko w czarnym kolorze.

Cena modelu ze zwiększoną pamięcią nie jest dużo wyższa od tej, za którą trzeba było początkowo zapłacić za Galaxy S8+ w polskich sklepach. U nas ceny jednak już spadają i w niektórych punktach sprzedaży są już niższe nawet od 3,5 tysiąca złotych.

Samsung Galaxy S8+ ze zwiększoną pamięcią RAM i na dane raczej nigdy nie pojawi się w oficjalnej sprzedaży w Polsce. To flagowiec stworzony na potrzeby specyficznych rynków azjatyckich, gdzie 6 GB RAM w smartfonach już nikogo nie dziwi. Koreańczycy musieli więc dostosować się do oczekiwań tamtejszych klientów.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz