Huawei MateBook - laptop dla nowoczesnego...
Autor: laptopowbateria
Tagi: komputery   artykuł   huawei   laptopy   technologie   sprzęt  
17 października 2016, 09:39

W dobie nowoczesnych technologii, wzornictwo w biznesie skupia się już nie tylko na przestrzeni biurowej, ale przede wszystkim na urządzeniach, których używamy w pracy. Dzisiaj często to już nie pięknie zaprojektowane biuro buduje wizerunek firmy, ale przede wszystkim sprzęt, jakiego używa jej reprezentant. Dobrym przykładem jest tutaj laptop Huawei MateBook.

Nowoczesne urządzenia powinny być zaprojektowane z myślą o prostocie i uwzględniać charakter mobilnego biznesu. Powinny Szybko działać, umożliwiać bezproblemowe przenoszenie się z miejsca na miejsce, a także wykonywać różnorodne zadania: począwszy od stałego kontaktu ze światem, przez skomplikowane rozliczenia matematyczne, skończywszy na zaawansowanych funkcjach graficznych. Musi to być sprzęt wszechstronny tak, jak wszechstronny jest współczesny biznesmen.

Huawei MateBook spełnia wszystkie cechy mobilnego biznesu, a także jeszcze jeden ważny aspekt w życiu współczesnego biznesmena - ma piękne wzornictwo. Laptop został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Polerowane krawędzie formują perfekcyjnie skonstruowaną obudowę. Lekki i cienki Huawei MateBook można umieścić w pięknym, skórzanym etui. Jest ono jednocześnie dotykową klawiaturą z wbudowaną technologią multi-touch, która umożliwia wygodne, płynne i precyzyjne rozpoznawanie ruchu palców.

Projektanci nie zapomnieli również o komforcie pracy. Idealnie wyważona klawiatura o ergonomicznej konstrukcji minimalizuje liczbę błędów podczas pisania. Rozwiązanie to z pewnością docenią wszyscy ci, którzy na co dzień pracują z tekstem: prawnicy, tłumacze, czy dziennikarze. Graficy i blogerzy docenią natomiast precyzyjny ekran oraz rysik MatePen, który rozpoznaje 2048 poziomów czułości. Dzięki przechwytywaniu zróżnicowanej siły nacisku obsługuje zaawansowane funkcje graficzne i edytorskie.

Nie bez znaczenia, szczególnie dla wszystkich przedstawicieli biznesu, pracujących mobilnie, jest też waga urządzenia. Niezwykle cienki, ważący jedynie 640 gramów, Huawei MateBook sprosta i tym wymaganiom.

Specyfikacja laptopa Huawei MateBook:

ekran: 12 cali, 2160 x 1440 pikseli, IPS LCD procesor: Intel Core M3-6Y30 lub Core M5-6Y57 układ graficzny: Intel HD 515 pamięć RAM: 4 GB lub 8 GB DDR3 dysk SSD: 128 lub 256 GB system operacyjny: Windows 10 wymiary: 278,8 x 194,1 x 6,9 mm waga: 640 g

Huawei MateBook jest dostępny na naszym rynku już od zeszłego miesiąca. Wariant z procesorem Core M3, 4 GB pamięci RAM i dyskiem 128 GB wyceniony został na 4399 złotych. Wersja, która ma podwojoną pamięć, czyli 8 GB RAM i dysk 256 GB dysponuje procesorem Core M5 i kosztuje 5799 złotych.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz