DELL 245RR bateria do laptopa 91Wh/9cell...
Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie 
Tagi: baterie do notebooków dell   245rr baterię  
29 lutego 2016, 09:39

Wszystkie nasze 245RR T0TRM H76MV 7D1WJ baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

Dedykowany do notebooków: DELL bateria do laptopa

Pojemność: 91Wh/9cell

Napięcie: 11.1V

Nie.: # DEL2839

Typ: Bateria Li-Ion

kolor : czarny

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Dell XPS 15 9530 Series
Dell Precision M3800 Series

Jak sprawić, by DELL 245RR bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż DELL 245RR baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć 245RR baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować DELL 245RR baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z DELL radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?DELL twierdzi, że 245RR baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest DELL zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz