Ostatnie Wpisy

Microsoft patentuje ochronę przed złodziejami laptopów

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł
Tagi: artykuł, bezpieczeństwo, kradzież, microsoft, patenty
26. czerwca 2017 10:29:00

Microsoft nie spoczywa na laurach. Firma niedawno mówiła o wprowadzeniu łączności komórkowej do komputerów, a także zabezpieczaniu sprzętów mobilnych dzięki specjalnym sygnałom blokującym. Teraz ten mechanizm zabezpieczeń chce rozszerzyć także na laptopy. Pomoże to zablokować urządzenia, które zostały skradzione.

W zeszłym miesiącu Microsoft ogłosił swoje nowe, zawsze podłączone do sieci urządzenia mobilne. Teraz zmierza wdrożyć tę technologię łączności komórkowej także w laptopach. Co więcej, pojawił się nowy patent firmy, z którego wynika, że użytkownicy nie będą musieli mieć połączenia komórkowego, by chronić swoje urządzenie.

Z patentu wynika, że zaimplementowana zostanie technologia "telefonu awaryjnego", która pozwala użytkownikom na wykonanie telefonu ratunkowego na konkretne numery bez konieczności posiadania karty SIM. Jak wykorzystać to jako mechanizm zabezpieczający sprzęt? Wystarczy zezwolić na transmisję sygnału, który zablokuje urządzenie nawet, gdy jego łączność komórkowa jest wyłączona lub nie ma ono karty SIM.

Jak to z patentami bywa, nie wiadomo czy i kiedy owa technologia ujrzałaby światło dzienne. Implementacja takiego patentu byłaby jednak zbawienna dla bezpieczeństwa i blokowania urządzeń. Minusy? Użytkownicy musieliby być śledzeni nawet wtedy, gdyby nie uruchomili łączności komórkowej w urządzeniu.

wysoka jako LENOVO L14M4PB0 seria wymiana bateria

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do notebooków lenovo, l14m4pb0, lenovo l14m4pb0 seria
23. czerwca 2017 11:00:00

LENOVO L14M4PB0 bateria do laptopa 4050mAh/60Wh 14.8V

LENOVO L14M4PB0 bateria

  • Dedykowany do notebooków: LENOVO bateria do laptopa
  • Pojemność: 4050mAh/60Wh
  • Napięcie: 14.8V
  • Nie.: # LEN2758
  • Typ: Bateria Li-Ion
  • kolor : czarny

cena : 305.95 zł

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Lenovo L14M4PB0 Series

L14M4PB0 - 4050mAh/60Wh 14.8V LENOVO L14M4PB0 kompatybilny bateria do Lenovo L14M4PB0 seria na laptopowbateria.plLENOVO L14M4PB0 Bateria z wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów.

Jak sprawić, by LENOVO L14M4PB0 bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż LENOVO L14M4PB0 baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć L14M4PB0 baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować LENOVO L14M4PB0 baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z LENOVO radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?LENOVO twierdzi, że L14M4PB0 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest LENOVO zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Bateria TRIXELL BATTERY EZ 3680mah

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do notebooków trixell, battery ez, trixell seria
23. czerwca 2017 10:48:00

Jak sprawić, by TRIXELL BATTERY bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż TRIXELL BATTERY baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BATTERY baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować TRIXELL BATTERY baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z TRIXELL radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?TRIXELL twierdzi, że BATTERY baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest TRIXELL zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

TRIXELL BATTERY bateria do laptopa 3680mah 7.4V

TRIXELL BATTERY EZ bateria

cena : 1,714.21 zł

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

TRIXELL series

Wszystkie nasze BATTERY EZ baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Ksiega gości

Księga gości