Komentarze

NEC PC-VP-BP106 Baterie do laptopów dla NEC LENOVO PC-VP-BP106

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do notebooków nec, pc-vp-bp106
19. maja 2017 11:26:00

Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków NEC » NEC PC-VP-BP106

Wszystkie nasze PC-VP-BP106 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

NEC PC-VP-BP106 bateria do laptopa 4000mAh/42Wh 11.1V

NEC PC-VP-BP106 bateria
  • Dedykowany do notebooków: NEC bateria do laptopa
  • Pojemność: 4000mAh/42Wh
  • Napięcie: 11.1V
  • Nie.: # NEC2671
  • Typ: Bateria Li-Ion
  • kolor : czarny
cena : 362.93 zł

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

NEC or Lenovo PC-VP-BP106

Jak sprawić, by NEC PC-VP-BP106 bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż NEC PC-VP-BP106 baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć PC-VP-BP106 baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować NEC PC-VP-BP106 baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z NEC radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?NEC twierdzi, że PC-VP-BP106 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest NEC zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Brak komentarzy