Komentarze

LG BL-T23 Baterie do dla LG X-Cam EAC63278801 LLL

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do telefon lg, bl-t23, lg x-cam eac63278801 lll
20. marca 2017 10:24:00

Wszystkie nasze BL-T23 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

LG BL-T23 bateria
  • Dedykowany do : LG bateria do
  • Pojemność: 2500mAh
  • Napięcie: 3.85V
  • Nie.: # ECN10268_Te
  • Typ: Bateria Li-Ion
  • kolor : czarny

 

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

LG X-Cam EAC63278801 LLL

Jak sprawić, by LG BL-T23 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż LG BL-T23 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BL-T23 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować LG BL-T23 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z LG radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?LG twierdzi, że BL-T23 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest LG zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

 

Strona główna » Baterie do » Baterie do LG » LG BL-T23

Brak komentarzy