Archiwum - czerwca 2016

Kompatybilny bateria do LG Volt LS740 Boost Mobile Virgin

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do telefon lg, bl-64sh, lg volt ls740
30. czerwca 2016 11:22:00

LG BL-64SH bateria do komórka 3000mAh 3.8V

 • Dedykowany do telefon: LG bateria do komórka
 • Pojemność: 3000mAh
 • Napięcie: 3.8V
 • Nie.: # ECNM10173_Te
 • Typ: Bateria Li-Ion
 • kolor : sliver

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

LG Volt LS740

Serwis :

Jeżeli nie ma baterii której szukasz napisz do Nas spróbujemy pomóc.
Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy wybrana bateria będzie się nadawać prosimy o kontakt służymy fachową pomocą.
Wszystkie nasze baterie są fabrycznie nowe dlatego wymagają formatowania, jest to czynność jak najbardziej normalna, w celu fachowej pomocy i porad prosimy o kontakt.
Posiadamy również niezbędny sprzęt do testowania baterii. To pozwala nam zawsze być na bieżąco z rozwojem technologii, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych Klientów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty o sprawdzonej jakości od zaufanych dostawców

Kompatybilny bateria do NOKIA BV4BW Lumia 1520/1320 + Tools

Autor: laptopowbateria | Kategorie:
Tagi: baterie do telefon nokia, bv-4bw
30. czerwca 2016 11:13:00
Strona główna » Baterie do telefonów » Baterie do telefon NOKIA » NOKIA BV-4BW

NOKIA BV-4BW bateria do komórka 3500mAh 3.8V

BV-4BW - 3500mAh 3.8V NOKIA BV-4BW kompatybilny bateria do NOKIA BV4BW Lumia 1520/1320 + Tools na laptopowbateria.pl,NOKIA BV-4BW Bateria z wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów
 • Dedykowany do telefon: NOKIA bateria do komórka
 • Pojemność: 3500mAh
 • Napięcie: 3.8V
 • Nie.: # ECNM10174_Te
 • Typ: Bateria Li-Ion
 • kolor : czarny

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

NOKIA BV4BW Lumia 1520 /1320

Jak sprawić, by NOKIA BV-4BW bateria twojego komórka była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż NOKIA BV-4BW baterię do komórka. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BV-4BW baterię z komórka i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
2. Czy wyjmować NOKIA BV-4BW baterię kiedy komórka używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię komórka w dobrym stanie.
3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z NOKIA radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?NOKIA twierdzi, że BV-4BW baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
5. Ważnym elementem układanki jest NOKIA zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Kompatybilny bateria do Fujitsu Stylistic Quattro Q702

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do notebooków fujitsu, fpcbp374, fujitsu stylistic quattro q702
30. czerwca 2016 11:03:00
Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków FUJITSU » FUJITSU FPCBP374

FUJITSU FPCBP374 bateria do laptopa 45Wh/3150mAh 14.4V

Wszystkie nasze FPCBP374 FMVNBP221 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .
 • Dedykowany do notebooków: FUJITSU bateria do laptopa
 • Pojemność: 45Wh/3150mAh
 • Napięcie: 14.4V
 • Nie.: # FUJ2905
 • Typ: Bateria Li-Ion
 • kolor : czarny

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Fujitsu Quattro Q702
Fujitsu Stylistic Q702
Fujitsu Stylistic Q702 Quattro Tablet PC

Jak sprawić, by FUJITSU FPCBP374 bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż FUJITSU FPCBP374 baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć FPCBP374 baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
2. Czy wyjmować FUJITSU FPCBP374 baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.
3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z FUJITSU radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?FUJITSU twierdzi, że FPCBP374 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
5. Ważnym elementem układanki jest FUJITSU zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.