Archiwum - listopada 2016

Windows 10 Creators Update wprowadzi nowe menu Udostępnij

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Artykuł
Tagi: artykuł, microsoft, redstone 2, udostępnianie, windows 10
30. listopada 2016 09:39:00

Windows 10 Creators Update, którego premiery dla wszystkich spodziewamy się w marcu, wprowadzi odświeżone menu Udostępnij, które cały czas wygląda tak samo, jak w systemie Windows 8. Nowe menu udostępniania można już aktywować w poglądowych wersjach Windows 10 Insider Preview z gałęzi Redstone 2.

Jeśli jeszcze przed przesiadkę na Windows 10 korzystaliście z systemu Windows 8, to zapewne wiecie, że menu Udostępnij pozostało bez zmian od lat. To się jednak wkrótce zmieni. Już wraz z Windows 10 Creators Update, a więc kolejną dużą aktualizacją, która zostanie wydana w marcu.

Nowe menu Udostępnij można aktywować w kompilacji Windows 10 Insider Preview build 14971. Można to zrobić z użyciem systemowego rejestru *. Poniżej opis czynności.

1. Należy uruchomić edytor rejestru i udać się do gałęzi HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SharePlatform.

2. Klikacie prawym przyciskiem myszy na gałęzi i wybieracie opcję DWORD (32-bit).

3. Nową wartość nazywacie EnableNewShareFlow.

4. Klikacie dwa razy myszą na utworzonej wartości i zmieniacie wartość na 1.

* - pamiętajcie, że wszelkie modyfikacje systemu wykonujecie na własną odpowiedzialność. Nasza redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody, które mogą z tego wyniknąć. Dlatego też zalecamy wykonywanie takich operacji tylko doświadczonym użytkownikom Windows.

NOWA DO NOKIA XL Dual SIM BN-02 BN-02

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do telefon nokia, bn-02, nokia xl dual sim bn-02
29. listopada 2016 09:42:00


Strona główna
 » Baterie do telefonów » Baterie do telefon NOKIA » NOKIA BN-02

Wszystkie nasze BN-02 baterie są fabrycznie nowe dlatego nie posiada efektu pamieci, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

NOKIA BN-02 bateria

NOKIA BN-02 bateria do komórka 2000mAh 3.7V

 • Dedykowany do telefon: NOKIA bateria do komórka
 • Pojemność: 2000mAh
 • Napięcie: 3.7V
 • Nie.: # ECNM10239_Te
 • Typ: Bateria Li-Ion
 • kolor : czarny

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

Nokia XL Dual SIM BN-02

NOKIA BN-02 bateria

Jak sprawić, by NOKIA BN-02 bateria twojego komórka była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż NOKIA BN-02 baterię do komórka. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć BN-02 baterię z komórka i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować NOKIA BN-02 baterię kiedy komórka używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię komórka w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z NOKIA radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?NOKIA twierdzi, że BN-02 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest NOKIA zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

wysoka jako PANASONIC Toughbook CF- C1 Series wymiana bateria

Autor: laptopowbateria | Kategorie: Baterie
Tagi: baterie do notebooków panasonic, cf-vzsu66u
29. listopada 2016 09:30:00

Strona główna » Baterie do laptopów » Baterie do notebooków PANASONIC » PANASONIC CF-VZSU66U

CF-VZSU66U - 43Wh 7.4V PANASONIC CF-VZSU66U kompatybilny bateria do Panasonic Toughbook CF-C1 CF-C1AT01GG Tablet PC na laptopowbateria.pl,PANASONIC CF-VZSU66U Bateria z wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów

PANASONIC CF-VZSU66U bateria

PANASONIC CF-VZSU66U bateria do laptopa 43Wh 7.4V

 • Dedykowany do notebooków: PANASONIC bateria do laptopa
 • Pojemność: 43Wh
 • Napięcie: 7.4V
 • Nie.: # PAN2230
 • Typ: Bateria Li-Ion
 • kolor : czarny

Dodatkowe oznaczenia baterii:

Pasuje do modeli:

panasonic Toughbook CF- C1 Series

PANASONIC CF-VZSU66U bateria

Jak sprawić, by PANASONIC CF-VZSU66U bateria twojego laptopa była zdrowa i szczęśliwa?

1. Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż PANASONIC CF-VZSU66U baterię do laptopa. Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć CF-VZSU66U baterię z laptopa i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).

2. Czy wyjmować PANASONIC CF-VZSU66U baterię kiedy laptopa używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię laptopa w dobrym stanie.

3. Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z PANASONIC radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.

4. Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?PANASONIC twierdzi, że CF-VZSU66U baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu

5. Ważnym elementem układanki jest PANASONIC zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.